Naujienos
UAB "Kaminera" mini savo veiklos 25 - metį.
2021-01-04

UAB "Kaminera" mini savo veiklos 25 - metį.

1995 metais įkurta logistikos - ekspedijavimo įmonė UAB "Kaminera" švenčia  25 metų jubiliejų. Per tuos metus veikla išaugo ir išsiplėtė. UAB "Kamineros grupė" šiandien - tai 10 įmonių, veikiančių įvairiose verslo srityse, valdanti bendrovė. Jose dirba daugiau kaip 200 darbuotojų.

Dalinamės straipsniu iš dienraščio "Vakarų ekspresas". 

Su gimimo diena, Kaminera!

Klaipėdos universiteto tyrimas sustiprino viltį Klaipėdai turėti išskirtinį sveikatinimo centrą
2018-11-29

Klaipėdos universiteto tyrimas sustiprino viltį Klaipėdai turėti išskirtinį sveikatinimo centrą

Sėkmingas Klaipėdos mokslo, praktikos ir verslo bendradarbiavimas leido atlikti kol kas vienintelį Lietuvoje didelio masto biomedicininį geoterminio vandens tyrimą, kuriame dalyvavo 204 uostamiesčio gyventojai. Tyrimo rezultatai leidžia tikėtis, kad artimoje ateityje pajūrio miestas sulauks galingo proveržio sveikatinimo, medicininio turizmo ir rekreacijos srityse.

Klaipėdos universiteto mokslininkai, vadovaujami gydytojos dr. Lolitos Rapolienės, ištyrė, kaip Klaipėdos regione išgautas skirtingos mineralizacijos geoterminis vanduo veikia žmogų - jo emocinę būklę, sveikatą, įvairias organizmo sistemas. Prie tyrimo įgyvendinimo prisidėjo Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Jūrininkų sveikatos priežiūros centras ir verslo partneris UAB „Kamineros grupė„

 

Klaipėda ant geoterminio proveržio slenksčio
2018-11-29

Klaipėda ant geoterminio proveržio slenksčio

Biomedicininis geoterminio vandens tyrimas, kuriame dalyvavo apie 200 uostamiesčio gyventojų, turėtų tapti rimtu koziriu Klaipėdai, siekiančiai proveržio sveikatinimo, medicininio turizmo ir rekreacijos srityse.

Tyrimo rezultatus tikimasi paskelbti iki spalio pabaigos.

Projekte jėgas sutelkė Klaipėdos universiteto mokslininkai su gydytoja dr. Lolita Rapoliene priešakyje, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Jūrininkų sveikatos priežiūros centras ir verslo parneris – UAB „Kamineros grupė“. Siekta ištirti skirtingos mineralizacijos Klaipėdos regione išgaunamo geoterminio vandens poveikį ir gauti naujų medicinos mokslo žinių apie geoterminio vandens teigiamą poveikį mažinant streso simptomus, gerinant bendrąją sveikatos ir atskirų organų sistemų būklę

 

UAB „Kaminera" – Geriausia 2016 m. geležinkelio logistikos/ekspedicijos įmonė
2016-12-20

UAB „Kaminera" – Geriausia 2016 m. geležinkelio logistikos/ekspedicijos įmonė

Sidabro „Darbo žvaigždė"
2016-11-14

Sidabro „Darbo žvaigždė"

2016-03-01

Vyriausybėje buvo apdovanotos eksporto srityje daugiausia nusipelniusios Lietuvos įmonės - joms įteiktos sidabro "Darbo žvaigždės". Svarbiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas už sėkmingą verslo plėtrą buvo įteiktas holdingo kompanijos UAB "Kamineros grupė" vadovui ir įkūrėjui klaipėdiečiui Arūnui Tumai.

Darbo žvaigždės apdovanojimas pirmą kartą buvo įsteigtas 1939 metais. Tai – aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas. Darbo žvaigždė turėjo valstybės ordino statusą, juo už darbą Lietuvos ūkio gerovei buvo pagerbiami labiausiai pasižymėję verslininkai bei tarnautojai. Prieškario metu rūmų teikimu ordiną skirdavo finansų ministras, o jį teikdavo prezidentas.

Ekstremalus vairavimas ant ledo „BMW akademija"
2016-01-23

Ekstremalus vairavimas ant ledo „BMW akademija"

2016-01-23

Kamineros grupė kolektyvas dalyvavo BMW Vairavimo Akademijos įgūdžių lavinimo mokymuose – „Ekstremalus vairavimas ant ledo".

Dvidešimt keturių valandų lenktynėse Italijoje – lietuvių desantas
2015-12-02

Dvidešimt keturių valandų lenktynėse Italijoje – lietuvių desantas

2015-12-02

Italijoje, modernioje „Adria Raceway" lenktynių trasoje vyko 24 valandų lenktynės, kuriose tarp dviejų dešimčių komandų dalyvavo ir lietuvių komanda, pasivadinusi „United LT".

Pavadinimas puikiai tinka komandai, kuri susibūrė iš keleto „Eneos 1000 km" lenktynėse dalyvavusių komandų. „Artas Racing" komanda dalyvavo pilna sudėtimi – Artūras Mrazauskas, Dainius Kablys ir Darius Baltramiejūnas. Kadangi lenktynių taisyklės numato, kad vienoje komandoje gali dalyvauti net iki dešimties sportininkų, jie į pagalbą visos paros lenktynėms pasikvietė Arūną Tumą iš „Kaminera" ekipos, Liudą Vaštaką ir Jurij Pukhyy. Lenktynininkai įkalbėjo prie lenktyninio automobilio vairo sėsti ir „Eneos 1000 km" lenktynių organizatorių Darių Jonušį, kuris prieš pora dešimtmečių buvo profesionalus lenktynininkas. Darius prie lenktyninio automobilio vairo sėdo po dvidešimties metų pertraukos...

„ENEOS 1000 km" lenktynės
2015-07-20

„ENEOS 1000 km" lenktynės

2015-07-20

Arūnas Tuma jau daugelį metų aistringai domisi sportiniais automobiliais, tačiau dalyvauti lenktynėse pradėjo tik 2014 m. Arūnas kartu su komanda 2014 m. laimėjo Lietuvos žiedinių automobilių lenktynes „40 greitų ratų" ir 2015 m.  „ENEOS 1000 km" lenktynėse dalyvavo antrą kartą.

Lietuvos transporto lyderiai 2014
2014-11-25

Lietuvos transporto lyderiai 2014

2014-11-25

Lapkričio 25 d. po Susisiekimo ministerijoje vykusioje konferencijoje „Susisiekimo sektoriaus galimybės 2014–2020 metų periode", tradiciškai, buvo pagerbtos ir apdovanotos labiausiai nusipelniusios transporto, logistikos ir kelių infrastruktūros plėtros sektorių įmonės ir jų vadovai.

Rinkimų „Lietuvos transporto lyderiai 2014" organizacinis komitetas nusprendė skirti penkias nominacijas transporto, ekspeditorių, logistikos ir technikos pardavimo įmonėms bei pagerbti labiausiai nusipelniusius vadovus:

- „Metų transporto vadovas 2014" – Žydrius Baublys (UAB „Fegda" generalinis direktorius).
- „Metų vežėjas automobiliais 2014" – UAB „Rivona" (vadovas Dainius Dundulis).
- „Metų ekspeditorius 2014" – UAB „Kaminera" (direktorius Arūnas Tuma).
- „Metų logistikos operatorius 2014" – UAB DLG (generalinis direktorius Žydrūnas Pocius).
- „Metų sunkvežimis 2015" – „Renault Trucks T" (sunkvežimių pardavimo įgaliotasis atstovas Baltijos šalims – UAB „Volvo Lietuva")

Klaipėdai fejerverkai
2012-07-03

Klaipėdai fejerverkai

2012-07-03

Asociacija „Mano miestas Klaipėda" (MMK) paskelbė akciją „Klaipėdiečių dovana Klaipėdai".

Rotary klubo „Concordia 1826" narys Arūnas Tuma atsiliepė į iniciatorių kvietimą ir tapo akcijos „Klaipėdiečių dovana Klaipėdai" ambasadoriumi. Jo dėka pasirašytos paramos sutartys su 4-iomis uostamiesčio įmonėmis (UAB „Kaminera", UAB „Borta", UAB „KLASCO ekspedicija" ir UAB „Logista").

 

760 metų Klaipėdos sukakties proga, šių įmonių įnašas tapo dalimi grandiozinio fejerverko, pradžiuginusio klaipėdiečius ir miesto svečius 2012-08-01.