Viešbučių paslaugos

 

AURORA Hotel Klaipėda  - tai modernus, ekonominės klasės viešbutis, įsikūręs Klaipėdoje ant Kuršių marių kranto priešais Kuršių Neriją, kuri yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Viešbutis sujungtas su kultūrinio paveldo pastatu (1953 m. buvusiu kino teatru „Aurora“). Viešbučio statybos metai 2013. 

  • Apgyvendinimo paslaugos, 144 kambariai.
  • Restoranas, baras.
  • 2 konferencijų salės ir susitikimų kambarys su naujausia konferencijų įranga. Įrengtos atskiros erdvės, puikiai tinkančios furšetams, kavos pertraukėlėms ar banketams. Konferencijų salė gali talpinti iki 300 dalyvių, o visose salėse vienu metu galima priimti iki 420 dalyvių.

UAB "Verslo vertikalė" (AURORA Hotel Klaipėda) – Nemuno g. 51, LT-91190 Klaipėda, Lietuva. Tel.: +370 46 297000 el. paštas: klaipeda@hotelaurora.lt 

 

VICTORIA KAUNAS Hotel - keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs labai patogioje vietoje – pačioje Kauno širdyje. Viešbučio pasididžiavimas - vidiniame viešbučio kiemelyje esanti Kauną garsinanti ir laiminanti žymioji XX a. pradžios A. Aleksandravičiaus skulptūra „Šviesos nešėja“. Viešbutis priklauso viešbučių tinklui „Victoria“.

  • Apgyvendinimo paslaugos, 91 kambarys.
  • Restoranas, baras, SPA.
  • 8 konferencijų salės su naujausia konferencijų įranga. Prie kiekvienos konferencijų salės yra atskiros erdvės, puikiai tinkančios furšetams, kavos pertraukėlėms ar banketams. Didžiausios konferencijų salės gali talpinti iki 200 dalyvių, o visose salėse vienu metu galime priimti iki 900 dalyvių.

UAB "Jungtinis turto centras" (VICTORIA Kaunas Hotel) – Miško g. 11, LT-44321 Kaunas, Lietuva. Tel.: +370 37 407500, el. paštas: kaunas@hotelvictoria.lt 

UAB "Verslo vertikalė" (AURORA Hotel Klaipėda) – Nemuno g. 51, LT-91190 Klaipėda, Lietuva. Tel.: +370 46 297000 el. paštas: klaipeda@hotelaurora.lt 

 

Dunetton

Viešbutis veikia self check-in principu.

Viešbutyje yra 8 standartiniai dviviečiai ir 1 vienvietis kambarys. Jaukūs ir šviesūs kambariai preciziškai įrengti bei dekoruoti pajūrio akmenų ir medinių pamario sodybų motyvais.

Dviviečiuose kambariuose turime dvigules lovas, yra galimybė pastatyti papildomą lovą trečiam asmeniui. Standartiniuose numeriuose apsistojantiems svečiams siūlome visą komforto įrangos, priemonių bei aptarnavimo paketą, kuris užtikrins ramią ir itin kokybišką viešnagę. 

Turime 9 verslo klasės numerius su panoraminiu vaizdu į Kuršių marias ir Kuršių neriją bei nuolat pro šalį praplaukiančius jūrinius laivus. Šį unikalų vaizdą papildo kambarių interjero detalės, primenančios vėjo pustomas Baltijos pajūrio smėlio kopas.

Verslo klasės numeriuose yra dvigulės lovos, yra galimybė pastatyti papildomą lovą trečiam asmeniui. Numerio klasė įpareigoja mus visapusiškai pasirūpinti, kad viešnagė būtų ne tik aukščiausio lygio, bet ir prisidėtų prie Jūsų sėkmės tiek tvarkant verslo reikalus, tiek poilsiaujant ar susipažįstant su Lietuvos uostamiesčiu Klaipėda. 

Galvodami apie palaimą, kurią patiria du savo širdis sujungiantys žmonės, vieną viešbučio numerį įrengėme specialiai jaunavedžiams bei visoms įsimylėjusioms poroms.

Be atsikartojančių dekoratyvinių smėlio kopų motyvų, šių apartamentų interjeras turi išskirtinių bruožų, kuriančių intymią aplinką: aukštos lubos, nuo jų krentantis ir didelę dvigulę lovą gaubiantis baldakimas, erdvi dušo patalpa, o taip pat  - keletas „slaptų“ detalių, kurios leis Jums paruošti malonių staigmenų. 

Prezidentiniai apartamentai įrengti viršutiniame - penktajame - mūsų viešbučio pastato aukšte, į kurį Jus pakels liftas. Pro panoraminius numerio langus atsiveria nuostabus vaizdas į Kuršių marias, Kuršių Neriją, į Klaipėdos uostą atplaukiančius ar išplaukiančius jūrinius laivus ir kruizinius lainerius.

Erdvūs ir jaukūs apartamentai, kurių bendras plotas - per 40 kv. m, turi dvi atskiras - gyvenamąją ir miegamojo - erdves, dvi WC patalpas, dušo kabiną ir vonią, o taip pat - didžiulę lauko terasą, iš kurios galima stebėti saulėlydžius. Miegamojo zonoje yra erdvi dvigulė lova, svetainėje – šiuolaikiški baldai: kavos/arbatos staliukas, foteliai, minkšta sofutė.

Kiekviena iš šių erdvių turi atskirus TV. Yra galimybė pastatyti papildomą lovą trečiam asmeniui. Prezidentinius apartamentus paruošėme specialiai tam, kad viešėdami Klaipėdoje ir mūsų viešbutyje Jūs pasijustumėte ypatingi. 

„Dunetton“ veikia restoranas „Tonas“, galime pasiūlyti ir restorano nuomą renginiams, pobūviams, uždariems vakarams. Vienu metu jaukioje salėje gali būti iki 40 žmonių. Galime pasiūlyti multimedijos įrangą, didžiulį ekraną, įgarsinimą.

 

,,Victoria Hotel Klaipėda”

Viešbutyje suprojektuoti 105 kambariai, lobby baras, restoranas, SKY baras, Gastro Pub, 5 konferencijų salės, SPA, sporto salė ir vaikų kambarys.

Viešbučio pavadinimas „Victoria“, šiam pastatui suteiktas dar XIX a. II p., o iki tol seniausias žinomas pavadinimas – „prie Baltojo Žirgo“ (zum Weissen Ross).

Istoriškai šis pastatas atliko svarbų vaidmenį Klaipėdos kultūriniame gyvenime – viešbučio „Victoria“ ištakos siekia XVIII a., jame veikė smuklė, buvo biliardinė, žaidimų kambarys, išpuoselėtas sodas, siūlomos vežikų paslaugos.

Kambariai

Viešbutyje įrengti 12 standartinių, 65 geresnieji standartiniai kambariai, 10 verslo, 10 geresnieji verslo numeriai, 3 ištaigingi liuksai ir 3 VIP kambariai. Kambariai jaukūs ir prabangūs, juose vyrauja šiuolaikiškos, ramios spalvos.

Restoranas, Gastro Pub, Lobby baras, SKY terasa

Kartu su viešbučiu naujam gyvenimui duris atvėrė savo laikais labai populiarus restoranas – ,,Baltasis žirgas“. Tai daugiau nei restoranas, tai dalis miesto istorijos. Ši vieta įrašyta į Lietuvos kultūros paveldo sąrašą. Išsaugota autentiška architektūra šiam restoranui suteikia ypatingą atmosferą, o didingi šviestuvai šiai salei suteikia prabangą. Elegantiško, tačiau laikui nepavaldaus interjero aplinkoje, savo lankytojams siūlome modernias klasikinių patiekalų interpretacijas. Kiekvienas viešbučio svečias atras savo poreikius atitinkančią veiklą ir galės laiką praleisti viešbučio Lobby bare, Gastro Pub‘e, SKY terasoje.

VICTORIA SKY baras - tai išskirtinė, jauki erdvė su panoraminiais langais į miesto šurmulį. Ieškančių išskirtinio skonio, čia lauks šviežios austrės bei rinktinis šampanas, o nepamirštamo vakaro pradžią puikiai papildys profesionaliai suplaktas kokteilis ir gera muzika. Norintiems privatumo ar švenčiantiems ypatingas progas, galimybė rezervuoti uždarą salę (iki 20 asmenų).

CORNER GastroPub -  Neįpareigojanti ir draugiška aplinka, kur kiekvienas atras savo skonį. Alaus mėgėjai galės mėgautis pasaulinių „grandų“ ar vietinio kraftinio alaus skoniais, o mėgstantys labiau šildančius gėrimus – tikrai atras savo skonį gausiame viskio skyrelyje.

SPA ir sporto salė

Turiningai dienos pradžiai ar idealiam poilsiui po ilgos dienos, mūsų svečiai turi galimybę apsilankyti SPA ir sporto salės erdvėse. Baseino ir pirčių kompleksas įrengtas viešbučio rūsyje. Čia Jūs galite pasimėgauti sūkurine vonia, baseinu (10 x 4,4 m.) su masažinėmis įlankomis bei 2 tipų pirtimis – garinė ir sauna. Sporto salė įrengta 1-ame aukšte, kurioje rasite tradicinius treniruoklius, svarmenis bei sporto kilimėlius mankštai.

Konferencinės salės

Visose 5 salėse įrengta moderni įgarsinimo įranga ir projektoriai. Dauguma gali būti puikiai pritaikomos banketams. 5-ame aukšte yra įrengtas artistų kambarys, kuris turi tiesioginius išėjimus į dvi i konferencijų sales. Konferencijų salių nuomos bei renginio įkainiai nustatomi atsižvelgiant į kliento poreikius bei individualų renginio planą.